Kit gard electric 9-12V/220V, 1 Joule, lungime fir 1000m cu baterie uscata (nereincarcabila) 9V/90Ah Breckner Germany
Cod produs: BK87641
Brand: BRECKNER GERMANY
In stoc
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
Ghid de instalare: Click aici!
Kit gard electric 9-12V/220V, 1 Joule 1000 m cu baterie uscata 9V 90Ah Breckner Germany
Kit-ul contine :
Descriere produs
Cantitate
Aparat generator de impulsuri 9-12V sau 220V, 1 Joule, 5km1/buc.
Rola fir portocaliu fi2,5mm. 3x0.15mm. SS, 1000m1/buc.
Izolator inelar material PP negru mat 88x38mm100/buc.
Impamantare 50cm tija filetata 10mm si 2 piulite1/buc.
Placuta avertizare gard electric1/buc.
Set maner poarta cu arc si izolatori gard electric1/buc.
Baterie uscata (nereincarcabila) 9V 90Ah1/buc.